Kargo ve Teslimat Bilgileri

 

 

ÖDEME

 

2.1.Kredi Kartı

Vedatbey Sucukları , 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır. Bu sistem ile ödeme için gerekli olan bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim, kredi kartı no, kredi kartı son kullanma tarihi, kredi kartı güvenlik no) şifrelenerek, onay için ilgili bankaya gönderilmektedir.

 

2.2 Havale/EFT

Havale / EFT ile yapılan alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile Vedatbey Sucukla’nın hesaplarına geçtiği andır.

*3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

 

2.3. ALICI’nın kredi kartı bilgileri yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır. Ödeme sayfasında istenen ALICI kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapan ALICI’nın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.gurmepeynirdunyasi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileri dışında kalan kişisel bilgiler sistemde kayıtlı tutulacak olup Vedatbey Sucukları veya ona bağlı şirketleri ile kampanya bazlı çözüm ortakları dışında 3. kişiler ile hiçbir surette paylaşılmayacaktır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler www.gurmepeynirdunyasi.com ara yüzü üzerinden banka ve ALICI’nın bilgisayarı arasında gerçekleşmektedir.

2.4. Birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır. Vedatbey Sucukları, sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.

 

TESLİMAT VE ÜCRETLENDİRME

Ürün veya ürünlerin teslimatı; stokun müsait olması ve bedelinin Vedatbey Sucukları hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Sipariş veren ALICI için hafta içi saat 15:00’e kadar alınan siparişlere o iş günü alınmış sayılacak olup; saat 15:00’ten sonra veya hafta sonu veya ulusal bayram ve genel tatil günlerinde gelen siparişler, siparişin verildiği günü takip eden ilk iş günü verilmiş olarak kabul edilecektir. Vedatbey Sucukları, ALICI’nın siparişinden itibaren 5 işgünü içinde ürün veya ürünleri ALICI’nın işbu sözleşmede belirtilen eksiksiz teslimat adresine teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir nedenle ürün veya ürünlerin bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Vedatbey Sucukları işbu sözleşme konusu ürün veya ürünlerin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Böyle bir durumda ürün veya ürünler ALICI’ya teslim edilmiş ise ALICI, ürün veya ürünleri 3 (üç) gün içerisinde Vedatbey Sucukları’na teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

KARGO VE SEVKİYAT GÜVENCESİ

Tüm siparişler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerin kutusunun üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.