Hikayemiz

Lezzet hikayemiz, 1953’te babamız Mehmet Yanturalı’nın girişimleriyle
M. Yanturalı Sucukları markası adıyla başladı.

Hikayemiz

Lezzet hikayemiz, 1953’te babamız Mehmet Yanturalı’nın girişimleriyle
M. Yanturalı Sucukları markası adıyla başladı.

Yaklaşık 70 yıldır çok özel formülüyle efsaneleşen Yanturalı Sucukları yıllar içinde ülkemizin en beğenilen ve tercih edilen gurme lezzetlerinden biri haline geldi. Biz de Vedat Yanturalı olarak aynı titizlik ve kalite misyonuyla 1999 yılında babamız Mehmet Yanturalı’dan bayrağı teslim aldık.

2018 yılında babamızın vefatından sonra yeni süreçte Yanturalı Vedat Bey Sucukları olarak babadan oğula değişmeyen lezzet mirasını, sürdürülebilir kalite anlayışıyla özenle devam ettiriyoruz.

Babadan oğula miras çok özel baharat çeşnimizle, yine manda ve sığırın en lezzetli ve kaliteli karkas etlerinden tamamen doğal ortamda fermente ederek hem Balıkesir hem de Türkiye’nin dört bir yanında birçok satış noktasında siz değerli müşterilerimizle buluşmaktan gurur duyuyoruz.

Kuruluş ve üretimimizin hemen başında Mehmet Yanturalı’nın geliştirdiği eşsiz baharat çeşnisi ve kaliteli karkas et kullanımıyla hazırladığımız sucuklarımız hala en özel sofralarda yer alması bizim için en büyük mutluluktur.

Bilinçli tüketicilerin güvenli gıdaya ulaşması hedefimizle Yanturalı kalitesinden taviz vermeden tüm ürünlerimizi sağlıkla sizlere ulaştırıyoruz. En büyük desteğimiz sizin güveniniz.

1953 Kuruluş

Mehmet Yanturalı’nın girişimleriyle M. Yanturalı Sucukları markası kuruldu ve faaliyete geçti. Mehmet Yanturalı’nın çok özel baharat formülü ve güvenilir gıda yönündeki disiplini ile sucuk üretimine başlandı.

1988 Vedat Yanturalı Üretimde

Mehmet Yanturalı’nın oğlu Vedat Yanturalı babasıyla birlikte sucuk üretiminde faaliyet göstermeye başladı. Ondan aldığı iş ahlakı ve en lezzetli sucuğa dair özel formüller Yanturalı Vedat Bey Sucukları’nın vazgeçilmez geleneği olacaktı.

1999 M.Yanturalı İşleri Vedat Yanturalıya Devrediyor

 

Vedat Yanturalı, babasından aldığı kalite misyonu ve titizlikle bayrağı teslim aldı. Mehmet Yanturalı’nın geleneğinden vazgeçmeden, sucuk kalitesi ve güvenilirliğini sürdürdü.
2018 - M.Yanturalı'nın vefatıyla Vedatbey adına geçiş

Mehmet Yanturalı’nın vefatının ardındaki yeni dönemde Yanturalı Vedat Bey Sucukları adıyla babadan oğula değişmeyen lezzet mirası, sürdürülebilir kalite ve marka güveni devam etti.

Misyonumuz

Geleneksel altyapımızı teknoloji ile destekleyerek en üst seviyedeki doğallık ve lezzet anlayışıyla, hijyenik koşullarda, Türk damak tadına uygun, doyulmaz lezzette ürünleri tüketicilerle buluşturan, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini güvenerek tüketme alışkanlığı yaratan vazgeçilmez bir marka olmak.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için tüketicilerini dinleyip, onların düşünce ve önerilerini dikkate alan, et ürünleri sektöründe tedarik zincirindeki şirketleri kendi yüksek standartlarına getirerek birlikte büyümeyi hedefleyen, çalışanlarına bu sistemin önemli bir halkası olduğunu hissettirerek verimliliği sürekli arttıran ve sektörün büyüyüp gelişmesine öncülük eden, yalnızca ulusal değil uluslararası lider bir gıda şirketi olmak.

Ana İlkemiz

Dedelerimizin dediği gibi “Çocuğuma yedirmeyeceğim ürünü üretmem!” ilkesi ana ilkemizdir. Lezzetli sucuk üretmek kadar, güvenilir sucuk üretimi en temel hassasiyetimizdir.